School Accommodation - Housekeeping Manager

různé práce
  • Country: United Kingdom
  • Region: Cambridgeshire
  • City: Cambridge
Práce v zahraničí | Práce v Anglie >> různé práce >> School Accommodation - Housekeeping Manager

Hledá se zkušenější osoba (30+ let), která by ráda pracovala jakožto správce velmi malé skupiny mladistvých studentů

v Cambridgeshire, UK.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

1. Starost o studenty - kontrola studentů v noci a hlášení jakýchkoliv problému správě školy.

2. Úklid pokojů a výměna povlečené (jednou týdně)

3. Vaření snídaně a večeře každé pondělí až pátek. Zkušenosti v kuchyni jsou základem dobře odvedené práce, ale

nemusíte mít profesionální zkušenosti. O víkendu budou studenti jíst jídla z mikrovlnné trouby a sendviče.

I když po 10. hodině o víkendech nepracujete, musíte být na svém pokoji v případě, že se objeví jakýkoliv problém.

Mzda je nadprůměrná a kromě ní na vás čeká řada výhod

Sedm týdnů placené dovolené ročně – dovolená se musí vybrat ve specifických úsecích (vánoce, velikonoce, atd.)

Bydlení a jídla v hodnotě 12,000 liber ročně zcela zdarma + mzda ve výši 19,000-20,000 liber ročně. Můžete bydlet se

svým partnerem.

Dobré reference jsou základem, stejně jako alespoň střední znalost angličtiny a čistý trestní rejstřík.