FAQS

Otázka: Jak se o práci ucházet?

Odpověď: K ucházení se k práci můžete použít formulář, který je k dispozici na stránkách agentury.

 

Otázka: Nemohu najít práci, kterou chci. Můžete mi pomoct?

Odpověď: Pokud nemůžete najít vámi přijatelnou práci, tak nám můžete zaslat váš životopis a další údaje, které by nám pomohli s určením práce, kterou hledáte. Pokud se k nám dostane nabídka práce, kterou hledáte, dáme vám vědět.


 

Otázka: Dostanu k práci i ubytování?

Odpověď: Tuto informaci můžete získat přečtením popisu práce.

Pokud se jedná takzvaný „live in job“, pak se k práci dodává i ubytování. Pokud je to normální práce, pak se k ní ubytování nedodává. Váš zaměstnavatel vám ovšem ve většině případů se sehnáním bydlení pomůže.

Otázky podobného typu se k nám dostávají celkem často. Váš zaměstnavatel vám vyplácí plat, za který se musíte všechny vaše výdaje platit sami, včetně nájmu, stejně tak, jako každý jiný zaměstnanec. Žádná firma na trhu nepřežije, pokud by musela platit svým zaměstnancům plnou výši platu a ještě k tomu i ubytování.

Pokud chcete pouze takzvané „live in jobs“, tak se neucházejte o prace, které tuto informaci neuvádí. Plýtvali byste svým a naším časem.

 

 

Otázka: Stojí ucházení se nějaké peníze?

Odpověď: Ne. Za ucházení se o práce žádné peníze nepožadujeme. Očekáváme ovšem, že vaše aplikace berete vážně. Pokud vás budeme podezřívat z toho, že pouze vtipkujete, můžeme vám účtovat malý poplatek.

 

Otázka: Za jak dlouho od vás dostanu odpověď?

Odpověď: Na odpověď byste čekat maximálně sedm dnů. Pokud od nás do tohoto časového období nedostanete žádnou odpověď, je pravděpodobné, že jste aplikaci nevyplnili správně, či byla pozice již obsazena.

Příklad: všechny vše aplikace musí být v angličtině. Pokud tento požadavek budete ignorovat, můžete proces zbrzdit, nebo přímo zastavit.

 

 

Otázka: Jak dobrou potřebuji Angličtinu?

Odpověď: Tohle bude záležet na funkci, o kterou se ucházíte. Pokud se budete věnovat velkému množství zákazníků, pak od vás bude očekávaná dobrá úroveň angličtiny. Veškerá interview budou v angličtině, takže se ukáže, zdali je vaše úroveň angličtiny dostačující.

 

Otázka: Potřebuji reference?

Odpověď: Pro většinu prací budete potřebovat jednu či dvě reference. Pokud víte, že od svého bývalého zaměstnavatele nebudete moci reference získat, tak se neucházejte o pracovní pozice, kde se od vás reference vyžadují.