Blog

Role Care Quality Commission při regulaci zdravotnického průmyslu.

I když není zrovna novinkou v oblasti regulací, CQC si dokázala udělat celkem slušné jakožto regulační orgán, který funguje u všech zdravotních a sociálních služeb v Anglii. CQC je monitorovací orgán, který kontroluje, zdali se lidem dostává adekvátní péče v nemocnicích, u zubařů, atd. Kontrola, zdali se lidem dostává jejich práv je další z řady úkolů, které byly CQC svěřeny. Všichni lidé v Anglii, kteří žijí pod Mental Health Act jsou také odpovědností CQC. CQC pracuje od 1. října 2008.

 

Práce v pečovatelském domě v UK: Vše, co potřebujete vědět

Roky se vlečou a naši postarší spoluobčané vyžadují čím dál tím víc péče. Podle nedávných statistik většina rodin plánuje najít svým starším členům místo v pečovatelském domě, jelikož oni sami nemají dostateční trénink či nástroje, kterými by jim pomohli vylézt z postele, jíst, obléci se či se například koupat. V UK je spousta pečovatelských domů. Každý nabízí trošku něco jiného. Jen v Anglie žije v 10,331 pečovatelských domech na 376,250 důchodců

 

Pečovatelské zaměstnání pro občany EU

Existuje mnoho občanů EU čekajících na bydlení v Anglii kvůli vysokému počtu dobře placených nabídek zdravotnických zaměstnání v této době přes celé Spojené Království. Ve skutečnosti nové statistiky ukazují, že práce v pečovatelských domech i live-in pečovatelské práce jsou dnes po celé Anglii trendem pro velké množství britských občanů, kteří prostě žijí déle a požadují live-in zdravotního pečovatele, aby jim poskytl profesionální péči. Zdravotnické pečovatelské zaměstnání v nabídce zahrnují pomáhat někomu, kdo žije doma, a sloužit jako asistent péče v rozrůstajícím se počtu pečovatelských domů v krajině.